Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wydarzenia
#1
Aron Thorgeirsson, człowiek który w styczniu 2021 roku zaczął pełnić swoją rolę jako dyktator Islandii, lub jak powszechnie się mówi na wyspie, jako Jarl Islandii zaczął swoją pracę od exposé. Wygłosił je na konferencji prasowej w Reykjaviku. Ubrany w granatowy power suit, białą koszulę oraz krawat w barwach Islandii. Wyszedł na mównicę, na której nie było żadnej kartki z wcześniej napisanym przemówieniem. Nie miał nic ze sobą oprócz swojego ubrania.
 - Islandczycy! Przez wieki byliśmy, jako naród, spychani na bok, okupywani, traktowani z przymróżeniem oka. Jednak od momentu, w którym powstała ta kopuła świat się zmienił. Europa się zmieniła. My się zmieniliśmy. Nikt o nas nie dbał, ani przed wojną ani po niej. To my zawsze musieliśmy o siebie zadbać i tak też będzie tym razem. Jednak nie będziemy stali na uboczu Europy, tak jak to miało miejsce zawsze. Zaczniemy aktywnie działać, żeby wspierać naszą gospodarkę i budować dobrobyt naszych mieszkańców, który w tym momencie jest najważniejszy! Nasz przemysł będzie prężenie działał, dostarczał na świat nowinki techniczne oraz miejsca pracy dla wszystkich! Nasze rolnictwo wykarmi nas wszystkich i zapewni nam dostatek! Nasza giełda pozwoli efektywnie alokować kapitał wszystkim Islandczykom przez co będziemy się bogacić a najlepsze firmy z Islandii będą się rozwijać w zawrotnym tempie!
Chciałbym też ogłosić powołanie do życia wielkiej firmy Vikingur Incorporated, która będzie odpowiadać za wydobycie i przetwórstwo surowców dla Islandii ! Przedsiębiorstwo to uzyska szeroką dotację od Banku Islandii dzięki czemu będzie mogło zacząć działać już od początku tego roku. Jednak to nie wystarczy, aby Vikingur mogło zdominować europejski rynek. Potrzebujemy pomocy każdego z was! Oferujemy możliwość partycypacji w zyskach Vikingur. Albo poprzez wykupienie obligacji korporacyjnych, które pomogą tej firmie zainwestować w potrzebny sprzęt do prowadzenia działalności. Albo możecie być częścią tej firmy i obsługiwać ten sprzęt! Serdecznie was zapraszam do udziału w budowie nowego, lepszego świata z Islandią na czele!


You have not unlocked this post's content yet. Please reply to this thread to unlock the content.
Odpowiedz
#2
.
Odpowiedz
#3
Przemówienie poprawiło nastawienie Islandzyków do nowego władcy

+2 % poparcia

You have not unlocked this post's content yet. Please reply to this thread to unlock the content.
Odpowiedz
#4
Drodzy Islandczycy!
Jesteście świadkami jak Vikingur Incorporated walczy o dobro naszego pięknego państwa i stara się zrobić wszystko, aby zwiększyć liczbę miejsc pracy. Rokroczne inwestycje we wszelkie gałęzie naszej gospodarki nie są jedynym działaniem naszej korporacji. Możecie zostać częścią tej wielkiej firmy nie tylko poprzez finansowanie jej działalności. Vikingur Incorporated pragnie rozszerzać swoją działalność i potrzebuje żołnierzy, którzy wejdą na islandzkie okręty wojenne i będą siać postrach na morzach i oceanach Europy! Przybądźcie do punktów poborowych i zapracujcie na Wielką Islandię!
Odpowiedz
#5
Ostatnie sukcesy zwiekszyły chęci ochotniczej służby w wojsku

+3 rezerwy lądowe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości