Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wydarzenia
#1
.../.
Odpowiedz
#2
[Obrazek: b1887e87-e475-4ce2-bd8f-234e8ccabbe3.jpg]
Zajęcie Europarlamentu
Francuscy żołnierze wojsk lądowych zajęli Europarlament, dotychczasową stolicę Europy. Z tego też powodu ulicami Brukseli tuż po działaniach wojennych przemieściła się francuska kolumna pancerna jako udokumentowanie krachu Europejskiej spójności. Europa nie sprostała światowemu kryzysowi gospodarczo-emidemiologicznemu. "Jest to kres pewnych czasów, a początek nowej ery" - powiedział podczas przemówienia do obywateli, Generał le Chatelier z okazji zajęcia Europarlamentu przez francuskich żołnierzy.
Odpowiedz
#3
+1 % poparcia
Odpowiedz
#4
[Obrazek: 20141018141238_m_STX.jpg]
Restauracja Francuskiego Przemysłu Stoczniowego
Rada Pułkowników zdecydowała się zainwestować w sektor stoczniowy, który po kryzysie wymaga restauracji. Flota była ważnym aspektem dla mocarstw takich jak Francja, czy Wielka Brytania, ponieważ stanowiła o sile imperium kolonialnych. Była ona także podstawą takiego supermocarstwa jak Stany Zjednoczone, które przez ponad wiek z powodzeniem dominowały na kuli ziemskiej pod każdym względem. Z potęgą morską Stanów Zjednoczonych, mimo zniszczenia tego kraju w wyniku eksplozji ładunków termojądrowych – mamy do czynienia nawet teraz z uwagi na Lotniskowiec, który przepłynął kraniec kopuły elektromagnetycznej.

Nacisk rządu francuskiego na przemysł stoczniowy jest także spowodowany obawą przed uciekinierami z innych kontynentów przez głodem, promieniowaniem i brakiem dachu nad głową. Rada Pułkowników ma podejrzenia sądzić, że amerykański Lotniskowiec, który już teraz rezyduje w Islandii jest tylko cieniem owej inwazji. Francja powinna zabezpieczyć swoje morza przed tego typu procederem.

Przemysł stoczniowy jest także szansą dla bezrobotnych Francuzów. Zawsze pełnił ważną rolę we francuskiej gospodarce, we francuskim handlu. Silne podstawy pozostawione przez prywatne firmy oraz zamknięte przez były rząd, a także Radę Pułkowników będą mocnym fundamentem dla powrotu francuskich stoczni ze ztrojoną siłą. Będą także one podstawą dla Francuskiej dominacji na rynku globalnym, bo jak powiedział Michel Moolat du Jordin w „L' Europe et la mer”:
kto rządzi na morzu, ten rządzi handlem;
kto rządzi handlem, ten rządzi bogactwem świata;
kto rządzi bogactwem świata, ten jest władcą świata.

You have not unlocked this post's content yet. Please reply to this thread to unlock the content.
Odpowiedz
#5
.
Odpowiedz
#6
You have not unlocked this post's content yet. Please reply to this thread to unlock the content.
Odpowiedz
#7
Dukin zapomniał o poparciu, bo za fabularki się należy
+4 % poparcia
Odpowiedz
#8
aha -3,5 mld
+4% Poparcia
-6 mld
+2 Stocznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości